www.tigrutzul.top-board.com
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.tigrutzul.top-board.com

-----====Inregistreaza-te====-----

AcasaGalerieCăutareÎnregistrareConectareAfla-ti ip-ul !!
CeaS
Top postatori
tigrutzul10 (258)
Bancuri cu Bula- I_vote_lcapBancuri cu Bula- I_voting_barBancuri cu Bula- I_vote_rcap 
Fire (5)
Bancuri cu Bula- I_vote_lcapBancuri cu Bula- I_voting_barBancuri cu Bula- I_vote_rcap 
[SRS]stefan (5)
SeaWolfy (4)
marius (3)
afterschool (3)
coast2coast (3)
Al3XxX PGL MaN (3)
Lucius2008 (3)
warp (3)
Decembrie 2020
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Statistici
Avem 183 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: YourStalker

Membrii nostri au postat un numar de 5 mesaje în 3 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 94, Dum Dec 19, 2010 4:42 am
Navigare

Bancuri cu Bula-

In jos 
AutorMesaj
tigrutzul10
Admin
Admin
tigrutzul10

masculin
Numarul mesajelor : 258
Varsta : 27
Localizare : Tg-Jiu
Data de inscriere : 08/11/2008

Bancuri cu Bula- Empty
MesajSubiect: Bancuri cu Bula-   Bancuri cu Bula- Icon_minitimeMar Feb 05, 2013 5:52 pm

Bulă şi taicăsău:
-Tată, care este diferenţa între prosperitate şi criză?
La care tatăl răspunde:
-Dragul meu, prosperitatea înseamnă limuzină, şampanie şi amantă, Iar criza înseamnă metrou, sifon şi mă-ta!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Esti bolnav, Bula?
- Cum ai dedus?
- Te-am vazut iesind de la spital...
- Bun, si daca ieseam din cimitir deduceai ca-s mort?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula se intoarce mai devreme acasa si-o gaseste pe Bubulina pe genunchii doctorului Malin.
- Doctore, tipa infuriat Bula, ce cauta sotia mea, in combinezon, pe genunchii dumitale?
- O consult, raspunde imperturbabil doctorul.
- Dar de ce sunteti in chiloti?
- Secret profesional!
Bula se duce la magazin si se uita dupa promoti. Si le vede pe urmatoarele:
-orez: +50 g gratis
-suc: +200 ml gratis
Apoi se duce la vanzatoare si intreaba:
-Promotiile la orez si la suc sunt valabile?
-Desigur.
-Pai datimi 10 pungi a cate 50 g de orez si 10 sticle a cate 200 ml de suc.
- Alo? Dl. doctor? Imi permiteti sa va intreb ceva?
- Acum, Bula?! La ora trei noaptea?
- Va multumesc. Chiar asta voiam sa aflu.
Taticule, de ce fuge bunica in zig zag ?
- Taci cu tata !
- Da' taticule de ce fuge bunica in zig zag ?
- Taci cu tata, mai bine incarca-mi pusca.
Mama lui Bula: -Pe mine ma mananca!
Tatal lui Bula: -Si pe mine ma mananca!
Bula, din patut: -Sariti, ca ne mananca!
Invatatoarea ii zice lui bula sa invete pentru a doua zi 5 cantece... Merge bula acasa deschide calculatorul si da pe primul cantec : La multi ani cu sanatate. al doilea : Si ce daca, si ce daca. al treilea: cu caruciorul dring-dring, cu caruciorul dring-dring. al patrulea : eu am cheia, eu am cheia. si in final al cincelea : Batman, Batman!
Merge Bula a doua zi la scoala si il inteaba invatatoarea :
- deci bula, ia sa vedem ce ai invatat...
Inceape bula :
-la multi ani cu sanatate.
-dar bula azi nu e ziua mea!
-si ce daca, si ce daca.
-bula de duc la director!
-cu caruciorul dring dring, cu caruciorul dring dring.
-bula te inchid in dulap!
- eu am cheia, eu am cheia.
- Bula cine te crezi?!
- Batman, Batman.
-- Bai bula astazi am luat bacul!
-- Bravo!
-- Astazi mi-am facut gacica!
-- Bravo!
-- Si.....astazi am casticat la lotto!
-- Bravo!
-- Dar de ce ma lauzi atat bula?
-- Pentru ca bravo se zice la magari...
- Tăticule, tăticule! Sunt fericit!
- De ce, fiule?
- Azi a pus domnul învăţător o întrebare, şi doar eu am ştiut răspunsul!
- Foarte bine fiule, şi ce întrebare a fost?
- Cine s-a băşit?
Bulă și prietenii lui se lăudau care are fratele mai înalt:
- Fratele meu e așa de înalt, că poate prinde păsările din zbor, zice primul.
- Du-te, bă, că ești slab, zice al doilea, fratele meu poate să ajungă cu mâna până la stele.
Bulă stă un pic pe gânduri și zice:
- Auzi, stelele alea sunt calde, sau reci?
- Nu știu, da' de ce întrebi?
- Păi, dacă sunt calde, atunci sunt „ouăle” lu' frate-meu!!!
Bulă și prietenii lui se lăudau care are bunica cea mai scundă:
- Bunica mea trebuie să se ridice pe vârfuri ca să ajungă la clanța ușii, zice unul.
- Du-te, bă, că ești slab. Bunica mea e așa de scundă, că se plimbă pe sub pat! zice al doilea.
Bulă stă un pic pe gânduri și zice:
- Băi, sunteți jalnici amândoi. Bunica mea trebuie să se suie pe scaun ca să spele pe jos!!!

Sus In jos
https://afacerebanipenet.wikiforum.ro

Bancuri cu Bula-
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.tigrutzul.top-board.com :: Bancuri-
Mergi direct la: